Ana içeriğe atla

Kayıtlar

Temmuz 10, 2017 tarihine ait yayınlar gösteriliyor

Akademinin Gözünden 15 Temmuz

15 Temmuz darbe girişiminin üniversite ve bilim adamları tarafından nasıl sorgulanması gerektiğini gösteren "Akademinin Gözünden 15 Temmuz" adlı kitap Kadim Yayınları'ndan kolektif imzasıyla yayınlanıyor.

Bir Ekonomik Tetikçinin İtirafları

Dünyayı aslında kimler yönetiyor sorusuna cevap veren "Bir Ekonomik Tetikçinin İtirafları 4 - Kafes" adlı kitap April Yayıncılık'tan John Perkins imzasıyla ve Murat Kayı çevirisiyle yayınlanıyor.

Darbenin Kayıp Saatleri

15 Temmuz FETÖ'cü darbe girişiminin perde arkasında neler olup bittiğini sorgulayan "Darbenin Kayıp Saatleri" adlı kitap Destek Yayınları'ndan Ceyhun Bozkurt ve Mete Yarar imzasıyla yayınlanıyor.

Sivil Örümceğin Ağında

Sivil toplum örgütlerinin bilinmeyen arka yüzlerini deşifre eden "Sivil Örümceğin Ağında" adlı kitap UDY - Ulusdağı Yayınları'ndan Mustafa Yıldırım imzasıyla yayınlanıyor.

Türkiye'nin En Uzun Gecesi 15 Temmuz ve Darbenin Ardındaki Dış Dinamikler

15 Temmuz darbe kalkışmasında parmağı olan dış güçlerin ve yabancı devletlerin izini süren "Türkiye'nin En Uzun Gecesi 15 Temmuz ve Darbenin Ardındaki Dış Dinamikler" adlı kitap Yapı Bozum Yayınları'ndan Abdulkadir Şen imzasıyla yayınlanıyor.