Ana içeriğe atla

Kayıtlar

Temmuz 12, 2017 tarihine ait yayınlar gösteriliyor

Asya Birliği?

Asya kıtasının 21. yüzyılda artan önemine dikkat çeken "Asya Birliği? Siyaset, Güvenlik, Ekonomi ve Kültür Parametreleri" adlı kitap Tasam Yayınevi'nden Almagül İsina editörlüğünde kolektif imzasıyla yayınlanıyor.

CIA ve Orta Doğu

ABD'nin Ortadoğu politikalarını irdeleyen "CIA ve Orta Doğu" adlı kitap Kripto Yayınevi'nden Sait Yılmaz ve İsmail Alagöz imzasıyla yayınlanıyor.

Modern Zamanların Hasan Sabbah’ı Fetullah Gülen

FETÖ elebaşısı Fetullah Gülen'in hayatını anlatan "Modern Zamanların Hasan Sabbah’ı Fetullah Gülen" adlı kitap Kopernik Kitap'tan Abdülkadir Özkan imzasıyla yayınlanıyor.

Muhafazakarlık

Dünya genelinde muhafazakâr siyasi ideolojinin izini süren akademik bir çalışma olarak "Muhafazakarlık Akıl Toplum Siyaset adlı kitap Liberte Yayınları'ndan Bekir Berat Özipek imzasıyla yayınlanıyor.

Şeytanın Satranç Tahtası

İngiliz gizli servisleri hakkında komplo teorisi türünde kaleme alınan "Şeytanın Satranç Tahtası" adlı kitap Kariyer Yayınları'ndan Ali Kuzu imzasıyla yayınlanıyor.

Sistem Söyleşileri

16 Nisan halkoylamasının politik bir değerlendirmesi olarak "Sistem Söyleşileri - Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi Üzerine Röportajlar" adlı kitap A Kitap'tan Şükrü Karatepe imzasıyla yayınlanıyor.

Turancılık Milli Değerler ve Gençlik

Türk milliyetçiliği ve Türklük temasını işleyen "Atsız - Turancılık Milli Değerler ve Gençlik" adlı kitap Ötüken Neşriyat'tan Hüseyin Nihal Atsız imzasıyla yayınlanıyor.